Met zijn ontwerp dat doet denken aan de boeg van een schip, is het Congrescentrum van Mons een bron van trots voor de stad. Ontworpen door een architect, verwelkomt dit indrukwekkende businesscentrum grootschalige zakelijke en privé-evenementen.
In het hart van Mons, op slechts enkele stappen van het station en het historische centrum, is dit gebouw, ontworpen door Daniel Libeskind, uitgegroeid tot een toonaangevend zakencentrum in België. Dicht bij de snelweg E19-E42 en voorzien van een parkeerplaats met 130 plaatsen, beschikt het Congrescentrum over 6.500 m² volledig moduleerbare ruimtes, evenals een prachtig rooftopterras. Als economische hub in de ontwikkeling van Mons en Henegouwen trekt dit gebouw professionals uit alle sectoren aan dankzij zijn unieke esthetiek en hoogstaande faciliteiten.
Het Congrescentrum van Mons biedt op maat gemaakte evenementenoplossingen voor alle soorten bijeenkomsten: seminars en congressen, beurzen en vakbeurzen, netwerkbijeenkomsten en lanceringsfeesten. Partnercateraar Arnaud Urbain verzorgt gepersonaliseerde cateringdiensten, van cocktails tot buffetten of galadiners. De keuken en bar staan tot uw beschikking als u liever zelf uw catering regelt, en u kunt zelfs een foodtruck laten komen.
De binnenruimtes van het Congrescentrum zijn aanpasbaar aan al uw behoeften. De vergaderzaal biedt plaats aan 120 deelnemers voor een trainingsdag of teambuilding in een lichte omgeving. De verhuur omvat een plasmascherm, geluidsinstallatie, wifi, projector, flip-over, verduisterende gordijnen en airconditioning. De Auditorium 500, perfect voor colloquia of filmvertoningen, heeft een tribune met 496 zitplaatsen en beschikt over state-of-the-art technologie: een reusachtig scherm, microfoons, een vertaalcabine, een digitaal spreekgestoelte en LAN- of wifi-verbinding.
Voor grote professionele of privé-evenementen biedt het Congrescentrum indrukwekkende futuristische ruimtes: Forum 5 en het Atrium, elk met een capaciteit van 700 gasten, en de Flex Room + Forum-combinatie, die plaats biedt aan 1.300 personen, zowel in een staande als in een theateropstelling.
Als aanvulling op de dienstverlening biedt het zakencentrum hoogwaardig verblijf, met 150 bedden : perfect voor een residentieel seminarie of een groot huwelijksfeest in Mons !
Geef uw zakelijke of privé-evenementen een stijlvolle touch en profiteer van professionele all-in diensten: reserveer een ruimte in het Congrescentrum van Mons of privatiseer het volledige gebouw.