Vermengend traditionele hutten, een rieten hut sfeer, en een verwijzing naar het grote noorden van Canada, is La Cabriole een volledig onconventionele locatie. Gelegen in Fernelmont, ten noordoosten van Namen, is deze plek geschikt voor zowel verjaardagen als seminars.
Meer dan alleen een complex van verhuurzalen, is La Cabriole een echt concept! Met zijn verschillende ruimtes die ruim gebruik maken van hout, comfortabel aangelegde buitenruimtes en op maat gemaakte diensten, past deze locatie zich aan aan al je wensen.
Je hebt een privéparkeerplaats met ongeveer vijftig plaatsen, een kleine speelruimte voor kinderen. Het Cocktailgebied: onder de Rieten Hutten met zijn overdekt terras, zonnige meubels, een Indonesische versie met zijn Tiki-bar, bamboe meubilair en een speelhoek voor kinderen, organiseert jouw privé- of zakelijke evenementen voor 10 tot 35 gasten.
Verschillende gebouwen wachten op je: La Hutte, een soort traditioneel geïnspireerde hut, de drie barhutten, Cuisine Buissonnière... Deze verschillende ruimtes zijn geschikt voor een cocktail, een vergadering, een verjaardag tot 30 personen.
De Atouklima zaal, met zijn lange tafels van licht hout, kleurrijke decor en stretchtent, is ideaal voor het organiseren van een kleine familiefeest of een bedrijfsfeest. Tenslotte kan je ook de volledige La Cabriole privatiseren en zo jouw evenement organiseren voor maximaal 200 deelnemers.
Schoonmaak- en energiekosten zijn inbegrepen, evenals toegang tot de keuken en bar, meubilair en projectieapparatuur. La Cabriole staat volledig open voor elke cateringdienst.
Bovendien staat het team van La Cabriole tot je beschikking om activiteiten met of zonder instructeur te organiseren. Het is ook mogelijk om ter plaatse te overnachten: de locatie heeft in totaal 40 bedden, verdeeld over verschillende comfortabele hutten.
Van een kinderfeest tot een teambuildingsweekend, leent La Cabriole zijn magische omgeving aan al jouw evenementen met minimaal 10 deelnemers. Ontdek deze unieke locatie in Fernelmont!
Gedetailleerde tarieven
Voor de ruimte "Cuisine Buissonnière", die je ook toegang geeft tot de hut (max 25 personen) of de houten yurt (max 25 personen):
Vrijdag - zaterdag - zondag & feestdagen: €480
Maandag - dinsdag - woensdag - donderdag: €350
Vuur bijeenkomst: extra kosten voor hout
Indien je toegang wilt tot andere ruimtes, neem dan contact met ons op voor een op maat gemaakte gereduceerde prijs.
Mogelijkheid om te overnachten in onze accommodaties (minimaal 8 personen)
3 barcabines