Favorieten
${ salle.nom_etablissement }
${ salle.nom }
- room ${ salle.codePostalSociete } ${ salle.villeSociete }
- person Van ${ salle.repas_assis_de } tot ${ salle.repas_assis_a } Zittende mensen
Le Pressoir is in Gembloux gelegen en verwelkomt u in een warme en ontspannen sfeer tijdens uw professionele evenementen en privéfeesten.
Le Pressoir werd in april 2019 geopend en is in Gembloux, op 8 minuten van de afrit van de E42 gevestigd. Deze locatie is uitgerust met een vintage decoratie met hier en daar een kleine industriële toets en verwelkomt u voor de organisatie van uw privé- en professionele evenementen in een gezellige sfeer. De locatie bestaat uit een zaal met een bar, die geschikt is voor maximaal 80 personen, een binnenplaats, een terras en een rookruimte. Indien gewenst, kunt u ook gebruik maken van een ruimte voor een foodtruck.
Het etablissement is uitgerust met alle mogelijke apparatuur die voor de organisatie van succesvolle evenementen nodig is: tafels en stoelen, serviesgoed, scherm en projector, flip-over, wifi-aansluiting, ... Merk op dat de eigenaar van de winkel "Le Caviste" degustaties aanbiedt en dat u desgewenst gebruik kunt maken van de traiteur van uw keuze als u wilt lunchen of dineren. Het etablissement kan u ook 3 traiteurs of een foodtruck voorstellen.
Neem gerust contact op met ons team als nog vragen hebt. Wij verschaffen u met plezier meer informatie.
Dag en avond, enkele dag of enkele avond: € 650 incl. Btw
Halve dag: 350 € incl. Btw
Profiteer dankzij Find Your Place van een UNIEK voordeel door deze zaal te boeken.
Neem nu contact op met dit etablissement, zeg dat u van Find Your Place komt:
U krijgt dankzij deze code
Find Your Place is gratis voor jou beste gebruiker
Zalen op onze website betalen een abonnement om zichtbaar te zijn op Find Your Place. De abonnementskosten veranderen niet, ongeacht het aantal ontvangen aanvragen.
De korting die u wordt aangeboden is dus een echt geschenk*!
We werken ZONDER COMMISSIE.