Kekko valt op door zijn loungesfeer en bijzonder geslaagd design. Binnen of op het terras, verzamel je vrienden, familie of collega’s voor een gezellig moment in deze cocon van rust in Ukkel.
Gelegen op de grens van Waals-Brabant, onderaan Fort Jaco in Ukkel, geniet Kekko van een rustige ligging in een veilige buurt. De locatie is gemakkelijk bereikbaar te voet, met het openbaar vervoer of met de auto. In de directe omgeving is er voldoende parkeergelegenheid.
De zaak biedt twee ruimtes aan: het restaurant op het gelijkvloers biedt plaats aan 42 personen zittend of 60 staand. De lounge met terras op de eerste verdieping is geschikt voor een diner of vergadering met 40 personen, of een cocktailavond met tot 70 gasten. Je kan één van de zalen boeken of heel Kekko privatiseren.
In een elegant en warm decor geniet je van cocktails bereid door ervaren barmannen en gerechten van over de hele wereld. Je kan ook gebruik maken van professioneel materiaal om een presentatie te geven, je afspeellijst te delen of een vergadering te animeren.
Kekko, een gezellige loungelocatie, is de ideale plek voor een verjaardag, vrijgezellenfeest, doopfeest, bedrijfsfeest, seminarie of eender welk privé- of publiek evenement tot 130 personen bij volledige privatisering.
Op zoek naar een plek in Ukkel die cocooning, elegantie en verfijnde keuken combineert? Dan is Kekko precies wat je nodig hebt – voor jou en je gasten een schot in de roos!